"Na Wspólnej" odcinek 2090. Michał oświadcza się Kindze! [ZDJĘCIA]

Michał Brzozowski chce ponownie oświadczyć się Kindze. Co na to jego ukochana, która ostatnio coraz częściej myśli o koledze z pracy?

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2090. W ŚRODĘ, 24.06.2015 O GODZ. 20:10 W TVN!

Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) przeżyli wspólnie już wiele lat. Nie jedno przeszli, ale wciąż są razem i bardzo się kochają. Ostatnio na horyzoncie pojawił się jednak kolega z pracy, który wyraźnie interesuje się Kingą. Również ona nie ukrywa, że zaczyna mieć do niego słabość.

W 2090. odcinku "Na Wspólnej" Kinga i Iwo (Jakub Wieczorek) po raz kolejni zostają docenieni. Jeden z najbardziej wymagających i kapryśnych klientów właśnie zaakceptował ich projekt. W agencji trwa świętowanie sukcesu. Pod adresem Brzozowskiej i Kmiecika pada wiele komplementów, a szef uznaje ich za jego najlepszych pracowników! Na osobności Kinga wyraźnie daje Iwo do zrozumienia, że nie życzy sobie więcej takich sms-ów, jakie dostała od niego wczoraj…

W domu Brzozowską zaskakuje Michał - zawiózł Ignasia do dziadków i zaprasza ją na romantyczną kolację. Kinga nie jest zachwycona tym pomysłem. Oznajmia Michałowi, że zamęcza ją swoimi ciągłymi niespodziankami… Brzozowski nie wytrzymuje! Zdenerwowany wykrzykuje, że chciał ją ponownie prosić o rękę!

W końcu jednak udaje się wyciągnąć Kingę z domu. W czasie kolacji Michał wyjmuje pierścionek zaręczynowy... Co na to Kinga? Czy to koniec kryzysu w ich związku?

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2089. KINGA ZDRADZI MICHAŁA Z IWO? [ZDJĘCIA] ILONA WROŃSKA ODCHODZI Z "NA WSPÓLNEJ". KINGA UMRZE?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×