"Na Wspólnej" odcinek 2092. Basia wyrzuca Smolnego z domu! To koniec?

W 2092. odcinku "Na Wspólnej" Basia dowie się o kłamstwach Krzysztofa i wyrzuci go z domu! To koniec małżeństwa Smolnych?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2092. - TVN, poniedziałek, 29.06.2015, godz. 20:10

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" po wakacjach 2015 kłamstwa Smolnego (Łukasz Konopka) wyjdą na jaw. Krzysztof ukrywa przed Basią (Grażyna Wolszczak) nie tylko swoją prawdziwą twarz, lecz także nie przyznał się, że został wyrzucony z terapii i uzależnił się od haszyszu. Zachowanie Smolnego jednak coraz bardziej niepokoi Basię.

CZYTAJ TAKŻE: NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". CO WYDARZY SIĘ W SERIALU PO WAKACJACH 2015? NOWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ". MARTA I IGOR BĘDĄ MIELI ROMANS?

W 2092. odcinku "Na Wspólnej" Smolny spóźnia się na spotkanie służbowe. Później tłumaczy żonie, że musiał pomóc koledze z terapii, który cierpi na depresję. Smolna postanawia porozmawiać szczerze o mężu z terapeutą. W przychodni dowiaduje się, że Krzysztof od dawna nie uczęszcza na spotkania grupy.

Barbara jest przekonana, że mąż ma kochankę i urządza mu karczemną awanturę, aż w końcu wyrzuca go z domu. Smolny postanawia wyznać żonie prawdę, że uzależnił się od haszyszu. Czy Basia przyjmie jego tłumaczenia?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×