"Na Wspólnej" odcinek 2092. Czy Sandra dowie się, że Andrew jest oszustem? [ZDJĘCIA]

Sandra marzy o karierze w show biznesie. W realizacji planów ma jej pomóc Andrew. Dziewczyna jednak nie wie, że nie jest on tym, za kogo się podaje.

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2092. W PONIEDZIAŁEK, 29.06.2015 O GODZ. 20:10 W TVN!

Od kiedy Sandra (Michalina Robakiewicz) poznała Andrew (January Brunov) jest pewna, że jej marzenia o zrobieniu kariery w show biznesie ziszczą się. Mężczyzna przedstawił się jej jako wpływowy producent telewizyjnych. Okazuje się jednak, że Stachursky nie jest tym, za kogo się podaje.

W 2092. odcinku "Na Wspólnej" Norbert (Michał Malinowski) próbuje ostrzec koleżanką przed Andrew. Przy okazji stara się jej zaimponować finansowo, dlatego namawia Bruna (Dawid Czupryński) na grę w zakładach bukmacherskich. Sandra uważa jednak, że Norbert jest po prostu zazdrosny. Tymczasem mężczyzna obiecuje jej udział w jednej z jej produkcji, po czym... zaciąga ją do łóżka!

Wkrótce dziewczyna dowie się, że nabór do telewizyjnego show właśnie się skończył. Wściekła natychmiast dzwoni do Andrew, ale oszust nie przestaje kręcić. Twierdzi, że ona nie musi brać udziału w castingu, bo i tak pojedzie prosto na plan zdjęciowy. Fałszywy producent będzie jednak przesuwał jej udział w show na kolejne dni. Gdy Sandra sama pojedzie na plan, odkryje prawdę. Andrew pracuje na planie, ale nie jest producentem, tylko zwykłym pracownikiem technicznym!

CZYTAJ TAKŻE: PREMIEROWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ" PRZEZ CAŁE WAKACJE W TVN! [WIDEO] ZWYCIĘZCA AKCJI "AKTORSKI DIAMENT" PATRYK BUKALSKI NA PLANIE "NA WSPÓLNEJ" [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×