"Na Wspólnej" odcinek 2104. Igor wyznaje miłość Elżbiecie! [ZDJĘCIA]

Romans Igora i żony Marcinka trwa w najlepsze. Kochankowie zdecydują się na wspólny wyjazd, w czasie którego Nowak wyzna swoje uczucia.

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2104. W PONIEDZIAŁEK, 20.07.2015 O GODZ. 20:10 W TVN!

Igor (Jakub Wesołowski) i Elżbieta (Paulina Chapko) wciąż spotykają się potajemnie. Mimo przeciwności losu nie potrafią podjąć decyzji o rozstaniu. Wkrótce ich romans nabierze jeszcze większych rumieńców!

W 2104. odcinku "Na Wspólnej" Nowak i żonka Marcinka spędzają wspólne chwile za miastem. Idą razem na łyżwy, a potem lądują w łóżku. Igor decyduje się nawet na wyznanie miłości. Czy to sprawi, że Elżbieta odejdzie od męża? Czy kochankowie będą szczęśliwi?

Okazuje się, że już w 2105. odcinku romantyczne chwile przerwie mąż Elżbiety. Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski) zadzwoni i zażąda, aby żona wróciła do domu. Wkrótce potem zobaczy, jak Elżbieta spotyka się z Igorem. Co zrobi, gdy odkryje zdradę? Czy Igorowi grozi niebezpieczeństwo?

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 1112. OLA ZNOWU ZAKOCHANA! KIM JEST NOWY CHŁOPAK OLI? "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2113. ROMAN MA AMNEZJĘ I NIE POZNAJE HONORATY

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×