"Na Wspólnej" odcinek 2108. Iwo wyznaje Kindze miłość!

Iwo przeprasza Kingę za pijackie wyznania. Obiecuje, że od tej pory będzie się trzymał od niej z daleka, a ich kontakty będą wyłącznie służbowe. Kmiecik nie wytrzymuje jednak zbyt długo w swoim postanowieniu. Wieczorem przyjeżdża pod blok Kingi i wyznaje jej miłość!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2108. - TVN, poniedziałek, 27.07.2015, godz. 20:10

Kinga (Ilona Wrońska) przypomina Iwo (Jakub Wieczorek) jego telefon z pijackimi wyznaniami i prosi Kmiecika, by więcej nie zaprzątał jej głowy innymi sprawami niż zawodowe. Mężczyzna przeprasza Brzozowską za swoje zachowanie i obiecuje, że od tej pory ich relacja będzie miała wyłącznie charakter służbowy. Jednak uczucie okazuje się silniejsze! Iwo nie potrafi wytrwać w swoim postanowieniu i łamie obietnicę złożoną Kindze. Wieczorem zjawia się pod jej domem i prosi o spotkanie. Brzozowska mówi Michałowi (Robert Kudelski), że musi wyjść pod jakimś pretekstem… Kiedy schodzi do Iwa, ten – tym razem na trzeźwo - wyznaje jej miłość! Kobieta jest w szoku…Za kilka dni ma przecież wziąć ślub z Michałem!

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2114. TUŻ PRZED ŚLUBEM KINGA ZDRADZI MICHAŁA Z IWEM [ZDJĘCIA] "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2115. ŚLUB KINGI I MICHAŁA [ZDJĘCIA]

Czy Iwo jest szczery? Co zrobi Kinga? Czy dojdzie do ślubu Brzozowskich?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×