"Na Wspólnej" odcinek 2112. Mąż Elżbiety mści się na Igorze!

Mąż Elżbiety dowiaduje się o romansie żony i postanawia za wszelką cenę zemścić się na Igorze. Co zrobi Jakub Marcinek?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2112. - TVN, poniedziałek, 3.08.2015, godz. 20:10

Igor (Jakub Wesołowski) wdał się w namiętny romans z żoną bogatego biznesmena, o którym pisał artykuł. Wygląda na to, że ta znajomość to coś więcej, bo kochankowie wyznali sobie miłość.

Wkrótce o romansie żony dowie się Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski), a kiedy dowie się, z kim zdradza go Elżbieta (Paulina Chapko) postanowi zemścić się na Nowaku.

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ". IGOR WYZNAJE MIŁOŚĆ ELŻBIECIE [ZDJĘCIA] "NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 1112. OLA ZNOWU ZAKOCHANA! KIM JEST NOWY CHŁOPAK OLI?

Biznesmen będzie próbował zatrzymać żonę przy sobie grożąc jej, że jeśli odejdzie, zostanie bez środków do życia. Elżbieta mimo wszystko wyprowadza się. Marcinek już następnego dnia blokuje żonie dostęp do wszystkich jego kart i wyrzuca ją z fundacji charytatywnej, której poświęcała cały swój czas.

W 2112. odcinku "Na Wspólnej" Jakub grozi również Igorowi, że jeśli nie zakończy romansu, to straci pracę. Nowak wie, że mąż Elżbiety nie żartuje i od razu udaje się do konkurencyjnej gazety, w której się zatrudnia.

Czy Jakubowi Marcinkowi uda się odzyskać żonę? Czy związek Elżbiety i Igora przetrwa?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×