"Na Wspólnej" odcinek 2202. Joanna rodzi! Dziecko Bergów umiera [ZDJĘCIA]

Joanna rodzi. Niestety podczas porodu dochodzi do komplikacji...

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2202. - TVN, poniedziałek, 11.01.2016, godz. 20:15

Joanna (Anna Cieślak) zaczyna rodzić. Niestety lekarz prowadzący, Jerzy Godlewski (Artur Dziurman) jest poza szpitalem. Joanną opiekuje się młody lekarz dyżurny. Kiedy Asia ma coraz silniejsze bóle, udaje się ściągnąć na miejsce lekarza prowadzącego. Mimo nalegań młodego doktora i Bergów na cesarskie cięcie, Godlewski zapewnia, że wszystko jest w porządku.

Po kilku godzinach Bergowa jest już u kresu sił, a Godlewskiego ponownie nie ma w szpitalu. Młody lekarz z przerażeniem odczytuje zapis tętna dzieci i natychmiast każe przygotować salę operacyjną. W końcu zjawia się także lekarz prowadzący, który potwierdza decyzję o cesarskim cięciu.

Niestety, jedno z dzieci rodzi się zamartwicą okołoporodową i musi zostać poddane hipotermii, a i to nie daje stuprocentowej pewności na uratowanie noworodka. Joanna zaczyna panikować, kiedy pielęgniarka przynosi jej tylko jedno dziecko. Bogdan (Wojciech Brzozowski) próbuje uspokoić żonę i tłumaczy, że mały Mateuszek musiał być umieszczony w inkubatorze, ale wszystko będzie dobrze. Niestety nie udaje się uratować synka Bergów.

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2203. JOANNA ODTRĄCA CÓRECZKĘ I MĘŻA [WIDEO+ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2208. POGRZEB SYNKA JOANNY I BOGDANA [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • a (gość)

    Idiotyczny watek wymyslili

    06.01.2016 21:15
  • Katarzyna kowalczyk (gość)

    Tym razem odcinki Na Wspólnej beda smutne. Smierc noworodka i smierc Adama to byl super aktor szkoda ze odchodzi z Na Wspolnej. 😥

    15.12.2015 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×