"Na Wspólnej" odcinek 2216. Marta i Olaf rozstaną się? [ZDJĘCIA]

Problemy Olafa pogłębiają się. Wkrótce utraci pracę w klubie, ucierpią też jego relacje z Martą. Czy zdecyduje się odejść od ukochanej?

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2216. W ŚRODĘ, 3.02.2016 O GODZ. 20:15 W TVN!

Związek Marty (Joanna Jabłczyńska) i Olafa (Maciej Brzoska) przeżywa ostatnio kryzys. Wszystko przez problem Olafa w związku z uzależnieniem od leków. Wkrótce Marta pozna prawdę, która nadszarpnie jej zaufanie do ukochanego. Czy to koniec ich miłości?

Olafowi bardzo zależało na tym, aby pomyślnie przejść testy na trenera w klubie crossfitu. Ponieważ miał kontuzję, wspomagał się środkami, które działały na jego organizm jak doping. Gdy prawda o tym wyszła na jaw, Olaf stracił pracę. W 2216. odcinku "Na Wspólnej" Marta zastaje załamanego ukochanego, który pakuje swoje rzeczy. Olaf wie, że ją zawiódł i nie chce skazywać jej na życie z nieudacznikiem.

Marta nie pozwala jednak odejść ukochanemu. Konarska zapewnia go, że wcale nie uważa go za ofermę i deklaruje chęć pomocy. Po burzliwej dyskusji zakochani lądują w łóżku. Czy gorący seks sprawi, że Marta i Olaf rozpoczną nowy rozdział w swoim związku?

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ". OLAF WYRZUCONY Z KLUBY ZA DOPING! [GALERIA]
NA WSPÓLNEJ". MICHAŁ ZDRADZA KOCHANKĘ Z ŻONĄ! [GALERIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×