"Na Wspólnej" odcinek 2243. Elżbieta odchodzi od Igora! [ZDJĘCIA]

W życiu Elżbiety i Igora z "Na Wspólnej" wciąż coś idzie nie tak. Tym razem przed Nowakiem problemy w pracy i... ból rozstania z ukochaną!

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2243. WE WTOREK, 22.03.2016 O GODZ. 20:15 W TVN!

Czy to koniec związku Elżbiety (Paulina Chapko) i Igora (Kuba Wesołowski)? Po aresztowaniu i oskarżeniu o defraudację pieniędzy fundacji, Elżbieta sprowadza kłopoty także na swojego ukochanego. Nowak na swoim blogu szczegółowo opisuje aferę, w którą Jakub Marcinek (Andrzej Niemirski) wplątał swoją żonę. Spotyka się też z mężczyzną podającym się za księgowego Marcina wierząc, że to godny zaufania informator.

W 2243. odcinku "Na Wspólnej" okazje się, że księgowy Marcinka kłamał i tak naprawdę cały czas był z nim w zmowie. Wściekły naczelny (Janusz Chabior) zjawia się u Igora i grozi mu zwolnieniem z pracy, bo Jakub zjawił się w redakcji ze swoim prawnikiem, zażądał przeprosin oraz wysokiego odszkodowania. O całej sytuacji dowiaduje się Elżbieta, która zaczyna obwiniać się o to, że przez nią ukochany ma same problemy. Postanawia od niego odejść.

Elżbieta zostawia list pożegnalny, w którym prosi Igora, żeby jej nie szukał. Dzwoni też do męża, by wszystko odkręcił. Marcinek z triumfem w głosie ogłasza jednak, że wreszcie osiągnął swój cel. Kobieta spędza noc na dworcu, a Igor po przeczytaniu listu, bezskutecznie próbuje ja odnaleźć. Weronika (Renata Dancewicz) zauważa, że jeśli Elżbieta ucieknie za granicę, może mieć jeszcze większe kłopoty...

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2244. OLA CAŁUJE SIĘ Z KLAUDIĄ! [ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ". JULIA NIE JEST W CIĄŻY! PRZYZNA SIĘ MICHAŁOWI?

Komentarze

Skomentuj
  • Kasia (gość)

    proszę wstawcie zwiastuny odcinków na wspólnej od 2238-2241 :))))

    09.03.2016 13:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×