"Na Wspólnej" odcinek 2253. Ola i Klaudia kłócą się o seks! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Między Olą i Klaudią w "Na Wspólnej" jest coraz goręcej. Dziewczyny razem już nawet sypiają, ale czy ten romans ma przyszłość?

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2253. W PONIEDZIAŁEK, 11.04.2016 O GODZ. 20:15 W TVN!

Ola (Marta Wierzbicka) i Klaudia (Julia Trembecka) czują do siebie głęboki pociąg fizyczny. Po pocałunkach przyszedł czas na seks, ale nie ominie ich też kryzys w związku. Ich bliska relacja wciąż jest skrywana w tajemnicy. Klaudia zaczyna mieć tego dosyć.

W 2253. odcinku "Na Wspólnej" między kochankami dochodzi do poważnej kłótni. Dziewczęta spędzają ze sobą każdą chwilę, ale Ola wciąż nie ma odwagi powiedzieć swoim rodzicom i znajomym o tym, co łączy ją z Klaudią. Kiedy Klaudia podchodzi do niej i chce złapać ją za rękę przy ludziach, Zimińska zabiera swoją dłoń w popłochu. Zaprzecza jednak jakoby wstydziła się ich związku. Na dodatek zarzuca Brackiej, że w tym związku liczy się dla niej tylko seks. Oburzona Klaudia wyznaje Oli miłość i mówi, że zrobi wszystko, aby były razem.

W życiu Oli to dość duża zmiana. Dziewczyna wcześniej nie wyobrażała sobie związku z kobietą. Ma za sobą kilka nieudanych relacji z mężczyznami. Jak na zmianę toru w życiu Zimińskiej zareagowała Marta Wierzbicka? - Bardzo się z tego cieszę, bo jest co grać. To bardzo logiczne, że Ola zwróciła uwagę na kobietę - przyznała aktorka.

Zobacz wideo!

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ". SEKS OLI I KLAUDII [ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ". ZOBACZ PIERWSZY POCAŁUNEK OLI I KLAUDII! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×