"Na Wspólnej" odcinek 2261. Julia mówi Michałowi, że poroniła! To koniec ich związku? [ZDJĘCIA]

Julia od samego początku wiedziała, że nie jest w ciąży, jednak nie chciała dać Michałowi pretekstu do odejścia. Kobieta postanawia ciągnąć kłamstwo do samego końca.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2261. - TVN, poniedziałek, 25.04.2016, godz. 20:15

Kiedy Michał (Robert Kudelski) wdał się w romans z Julią (Katarzyna Kołeczek) zaczęło na nowo iskrzyć między nim a Kingą (Ilona Wrońska). Byli małżonkowie zostali kochankami, aż w końcu postanowili wrócić do siebie. Niestety w tym samym momencie okazało się, że Julia spodziewa się dziecka.

Kinga nie chciała dopuścić, aby Michał zostawił ciężarną kobietę, dlatego zdecydowała się przyjąć propozycję pracy w Londynie.

CZYTAJ TAKŻE:
"NA WSPÓLNEJ". KINGA WRACA DO POLSKI! [ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ". JULIA NIE JEST W CIĄŻY! POWIE MICHAŁOWI? [ZDJĘCIA]

Podczas pierwszej wizyty u ginekologa Julia dowiedziała się, że nie jest w ciąży, ale nie miała zamiaru mówić o tym Michałowi - chciała jak najszybciej zajść w ciążę. Zdesperowana kobieta kupiła nawet w internecie usg, aby tylko Brzozowski wierzył, że za kilka miesięcy na świecie pojawi się jego drugie dziecko.

Niestety z czasem coraz trudniej jest okłamywać ukochanego, a plan zajścia w ciążę nie wypalił. Dla Julii zbawienna okazuje się delegacja Michała. Kiedy Brzozowski wyjeżdża na kilka dni, Zdrojewska dzwoni do niego i okłamuje, że poroniła.

Po powrocie ukochanego Julia doskonale odgrywa rolę zrozpaczonej kobiety, a Michał nie ma sumienia, aby zostawić ją w takim stanie. Brzozowski otacza ją opieką, ale nadal myśli o Kindze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×