"Na Wspólnej" odcinek 2273. Michał dowiaduje się, że Julia nie była w ciąży! Zostawi ją? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Michał rozstał się z Kingą ponieważ Julia zaszła w ciążę. Okazało się, że kobieta wcale nie spodziewała się dziecka, ale postanowiła nie wspominać o tym ukochanemu, aby ten jej nie zostawił. Kłamstwo jednak wkrótce wyjdzie na jaw. Jak na tę informację zareaguje Michał?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2273. - TVN, poniedziałek, 16.05.2016, godz. 20:15

Po romansie Kingi (Ilona Wrońska) z Iwonem (Jakub Wieczorek) Michał (Robert Kudelski) związał się z Julią (Katarzyna Kołeczek). W międzyczasie stosunki Brzozowskich znacznie się ociepliły i... byli małżonkowie mieli romans! Kiedy zdecydowali się dać sobie jeszcze jedną szansę Julia oznajmiła, że jest w ciąży.

CZYTAJ TAKŻE:
"NA WSPÓLNEJ". JULIA OSKARŻA MICHAŁA O ZDRADĘ! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2261. JULIA MÓWI MICHAŁOWI, ŻE PORONIŁA. TO KONIEC ICH ZWIĄZKU?! [ZDJĘCIA]

Ta informacja była wielkim ciosem dla Kingi, która postanowiła wyjechać na staż do Londynu. Później okazało się, że Julia wcale nie spodziewa się dziecka, jednak nie miała zamiaru o tym wspominać ukochanemu. Za bardzo bała się, że Brzozowski odejdzie od niej.

Po kolejnych kilku tygodniach okłamywania Michała Julia postanawia jakoś rozwiązać ten problem. Decyduje się na kolejne kłamstwo - mówi Brzozowskiemu, że poroniła. Michał stara się wspierać ukochaną w tym ciężkim momencie.

Niedługo po rzekomym poronieniu Julia zaczyna namawiać Michała na dziecko! Brzozowski zaczyna się martwić o zdrowie ukochanej i w 2273. odcinku "Na Wspólnej" wybiera się do jej ginekologa, aby poznać jej stan zdrowia. Doktor informuje mężczyznę, że jego kobieta nie była w ciąży!

Czy Michał zostawi Julię i wróci do Kingi?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×