"Na Wspólnej" odcinek 2295. Tosia wyprowadza się od Hofferów! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Kornaccy zaproponowali Tosi, aby przeprowadziła się do nich. To była bardzo trudna decyzja dla dziewczynki, ale ostatecznie zgodziła się zamieszkać z ojcem i jego rodziną. W 2295. odcinku "Na Wspólnej" Hofferowie będą żegnać się z drugą córką. Czy Tosia będzie szczęśliwa u Kornackich?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2295. - TVN, środa, 22.06.2016, godz. 20:15

Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) spędziła ferie razem z ojcem (Łukasz Matecki) jego żoną i córkami. Okazuje się, że wszyscy świetnie się bawili. Kornacki pogodził się z żoną i oboje chcą, żeby Tosia zamieszkała z nimi. Dziewczynka przez dłuższy czas nie wiedziała, co zrobić, jednak w końcu przyjęła propozycję Kornackich.

W 2295. odcinku "Na Wspólnej" przychodzi moment wyprowadzki. Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) chcą miło spędzić ostatnie wspólne chwile, dlatego zabierają Tosię i Ulę (Anna Niedźwiedzka) na kręgle. Hofferowie ze smutkiem patrzą, jak dziewczynki świetnie bawią się razem. Na koniec dnia Tosia wręcza Uli na pamiątkę swoją ulubioną przytulankę. Dziewczynki zapisują na kartkach swoje największe marzenia i umawiają się, że za rok sprawdzą, czy się spełniły. Tosia najbardziej marzy o ty, aby Ula o niej nie zapomniała.

Czy Tosia będzie szczęśliwa u Kornackich? Czy Hofferowie będą utrzymywać kontakt z Tosią?

Komentarze

Skomentuj
  • inka (gość)

    szkoda...bardzo lubiłam wątki z Tosią i Hofferami. Ula na pewno nie zapomni o swojej siostrze. oby Tosia dotrzymała obietnicy,że będzie odwiedzać Zuzę,Kamila i Ulę.

    03.06.2016 08:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×