"Na Wspólnej" odcinek 2299. Wojciech Pokora nowym bohaterem! Sprawdź, kogo zagra! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do obsady "Na Wspólnej" dołączył Wojciech Pokora. Aktor znany z takich hitów jak "Poszukiwany, poszukiwana", "Alternatywy 4" czy "Zmiennicy" wcieli się w pana Stanisława. Poznaj szczegóły!

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2299. W ŚRODĘ, 29.06.2016 O GODZ. 20:05 W TVN!

Monika Cieślik (Sylwia Gliwa) znowu wpada w tarapaty! Zostanie zatrzymana za przejście na czerwonym świetle i w wyniku niekontrolowanego wybuchu wściekłości rzuci się na policjanta (Bartosz Kopeć). Żona senatora Damiana Cieślika (Waldemar Błaszczyk) pogryzie funkcjonariusza i będzie musiała ponieść za to karę.

Kobieta stanie przed sądem oskarżona o czynną napaść na policjanta. Damian, obawiając się o to, jak cała sprawa będzie rzutować na jego karierę polityczną, będzie chciał, aby Monika przyznała się do winy i współpracowała z wymiarem sprawiedliwości. Ta jednak nie tylko nie wykaże skruchy, ale także oskarży funkcjonariusza o napad.

Sąd skaże Monikę na pół roku pracy w domu opieki dla osób starszych. W 2299. odcinku "Na Wspólnej" w ośrodku dla seniorów Cieślikowa pozna złośliwego, nadąsanego staruszka pana Stanisława (Wojciech Pokora). Będzie miała z nim nie lada orzech do zgryzienia...

CZYTAJ TAKŻE:

"NA WSPÓLNEJ". OLA I KLAUDIA ROZSTAJĄ SIĘ! KOCHANKA ZIMIŃSKIEJ WYJEŻDŻA DO HOLANDII! [ZDJĘCIA]
"NA WSPÓLNEJ". TOSIA WYPROWADZA SIĘ OD HOFFERÓW! [ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Motocyklista (gość)

    Pan Pokora to jeden z najlepszych polskich aktorów. Prywatnie bardzo sympatyczny i inteligentny człowiek. Zycze wszystkiego dobrego panie Wojciechu!!!

    10.06.2016 18:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×