"Na Wspólnej" odcinek 2392. Ilona i Paweł spędzą razem noc! Co na to Maks? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Paweł pojawił się w życiu Zdybickiej i wydaje się, że ma ochotę zostać na dłużej. Wkrótce spędzą razem noc! Sprawdź, co wydarzy się w 2392. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"NA WSPÓLNEJ" ODCINEK 2392. W PONIEDZIAŁEK, 12.12.2016 O GODZ. 20:15 W TVN!

Ilona (Anna Samusionek) kategorycznie rozstała się z Maksem (Adam Fidusiewicz) i nagle w jej życiu pojawił się przystojny Paweł (Marek Włodarczyk). Zdybicka początkowo była nieufna zwłaszcza, że zauważyła na jego palcu obrączkę. Okazało się jednak, że żona Pawła nie żyje, a Ilonie było głupio, że robiła mu wyrzuty. Paweł pomógł jej natomiast, kiedy dostała wiadomość od Maksa, że Wiktorek (Kajetan Borowski) został zaatakowany przez pszczoły i wylądował w szpitalu.

W 2392. odcinku "Na Wspólnej" Zdybicka i Maks organizują dla Wiktorka urodzinowe przyjęcie. Niespodziewanie, zjawia się na nim Paweł z tortem. Ilona przedstawia go zaskoczonemu Maksowi jako nowego znajomego.

Po przyjęciu Ilona i Paweł wznoszą toast. - Za żółte światło na skrzyżowaniu - zaczyna Małkowski. - Ja widzę zielone - odpowiada zalotnie Ilona. W końcu Paweł zostaje u Zdybickiej na noc...

NA WSPÓLNEJ - CZYTAJ TAKŻE:

CO JESZCZE WYDARZY SIĘ W POLSKICH SERIALACH? TELEMAGAZYN.PL PRZEWIDUJE! [GALERIA]
GOSIA JEST W CIĄŻY! ZIMIŃSKA CHCE USUNĄĆ DZIECKO BŁAŻEJA! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×