na wspólnej odcinek 2425

Przeczytaj także:

"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dosyć konfliktu Antka z Joanną Opozdą? Mocno odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

Polski show-biznes żyje właśnie konfliktem Joanny Opozdy z jej (jeszcze wciąż obecnym) mężem i ojcem dziecka, Antonim Królikowscy. Aktor i aktorka przerzucają się kolejnymi wzajemnymi oskarżeniami oraz screenami wiadomości, a Internauci mają pożywkę. Matce Antka, Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej niezbyt się to podoba. Ostro odpowiedziała Internautce! Przesadziła?

19.07.2022Klan

Joanna Opozda w ostatniej chwili odwołała chrzest Vincenta i nie zaprosiła Królikowskich? Antoni Królikowski zabrał głos, a aktorka pokazała SMSy!

Konflikt między rozwodzącymi się małżonkami, Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim ma niestety swój dalszy ciąg. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Antoni Królikowski oraz jego mama Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie zostali zaproszeni na chrzest Vincenta, który finalnie się nie odbył. Teraz głos w tej sprawie zabrali zarówno Antek Królikowski, jak i Joanna Opozda, z czego aktorka postanowiła pokazać SMSy! Jaka jest prawda?

16.07.2022Brigitte Bardot cudowna

"Przez Atlantyk". Antoni Królikowski źródłem problemów kolegów z planu. Przez niego tracą pieniądze!

Antoni Królikowski pojawia się w mediach w ostatnim czasie głównie w negatywnym kontekście. Wywołuje jedną medialną burzę za drugą, a jego ostatni wybryk - niechlubny pomysł zorganizowania walki sobowtórów - sprawił, że zdecydował się wycofać w cień. Oznacza to również wycofanie się z życia zawodowego, a to z kolei oznacza kłopoty dla niektórych z jego kolegów z planu.

10.04.2022Przez Atlantyk

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×