"Na Wspólnej" odcinek 2689. Gosia waha się, czy zaprosić Marka na chrzest. Co myśli o tym Danka? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Zdrada Marka podzieliła rodzinę Zimińskich. Sytuację dodatkowo skomplikowała depresja poporodowa Natalii. Po jej nagłej ucieczce Marek o pomoc w opiece nad nowo narodzonym dzieckiem poprosił Gosię. Czy ta afera wpłynęła na relacje między ojcem a córką?

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danka (Lucyna Malec) przygotowuje przyjęcie z okazji nadchodzącego chrztu swojego wnuka. Tymczasem Gosia (Anna Kerth) nie jest pewna, czy na to spotkanie powinna zaprosić ojca. W końcu Danka odwiedza restaurację Marka (Grzegorz Gzyl). Na miejscu widzi męża z jego małym synkiem. Choć nie jest to dla niej radosny widok, kobieta zaprosi Marka na uroczysty obiad.

Natalia ma depresję, a Kasia przedstawia Darka ojcu! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Oprócz tego w odcinku 2689. ogłoszony zostanie wyrok w sprawie Joachima (Michał Jurkowski). Nieoczekiwanie Anastazję (Karolina Bacia) odwiedzi jego ukochana. Nareszcie zrozumie, dlaczego jej wybranek zdecydował się pomścić swoją siostrę. Obie dziewczyny wspólnie udadzą się do sądu. Tymczasem Smolny (Krzysztof Konopka) zaproponuje pracę Tomkowi (Krzysztof Chodorowski). Ktoś nareszcie doceni zaangażowanie i odwagę młodego dziennikarza.

Zapowiada się też przełom w sprawie Elżbiety (Paulina Chapko). Julka nie będzie chciała iść do szkoły, a podczas próby przedstawienia nagle wybiegnie na korytarz. Pocieszająca ją Ela usłyszy na szkolnym korytarzu bolesny komentarz na własny temat. To właśnie dzięki temu incydentowi domyśli się, kto może ją szantażować!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×