"Na Wspólnej" odcinek 2690. Darek będzie próbował pozbyć się Kaśki? Co zrobi jej ojciec? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Przebiegły prawnik zauroczył Kasię. Sprawa szybko wymknęła mu się spod kontroli i teraz Darek spróbuje zrobić wszystko, żeby odwrócić bieg rzeczy. Sprawdź, co wydarzy się w poniedziałkowym odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po chrzcie swojego wnuka Marek (Grzegorz Gzyl) pójdzie na przyjęcie urządzone przez Dankę (Lucyna Malec). Niestety, goście przyjmą go z wyraźnym chłodem. Czyżby niedawna zdrada aż tak wpłynęła na relacje Zimińskiego z bliskimi? Kiedy Marek zacznie wspominać chrzest Oli (Marta Wierzbicka), jego żonie nie wytrzyma napięcia!

Marta Ścisłowicz dołączyła do obsady serialu! Jej bohaterka rozbije małżeństwo Cieślików? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W odcinku 2690. Kasia (Julia Chatys) będzie zwozić swoje rzeczy do mieszkania Darka (Michał Mikołajczak). Dziewczyna nawet nie zauważy, że jej wybranek wcale nie jest zadowolony z tej przeprowadzki. Gdy Bergówna zjawi się u niego z dwiema walizkami i poprosi o klucze do mieszkania, Żbik potajemnie odwiedzi jej rodziców. Wyrachowany prawnik już udowodnił, że jest gotów zniszczyć czyjeś życie, byleby tylko osiągnąć swój cel i niczego przy tym nie stracić. Jaką intrygę wymyśli tym razem?

Tymczasem Cieślik (Waldemar Błaszczyk) będzie miał okazję objąć funkcję przewodniczącego komisji do spraw walki z ubóstwem. To dla niego duże wyróżnienie, dlatego Damian szybko przyjmie ofertę. Na tym nie koniec niespodzianek - jeszcze tego samego dnia polityka czeka wywiad w radiu. Podczas rozmowy będzie musiał stawić czoła posłance Partii Feministycznej! To spotkanie może zadecydować o całej jego karierze!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gosc (gość)

    Kiedy koniec tasiemca

    01.06.2018 12:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×