"Na Wspólnej" odcinek 2693. Agnieszka przełoży ślub ze wzlędu na umierającą Ludwikę? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ślub w "Na Wspólnej"! Mimo wielu przeciwności Agnieszka i Ryszard wreszcie zostaną małżeństwem. Niestety ich szczęście zbiegnie się w czasie z tragedią Rafała. Sprawdź, co wydarzy się w 2693. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2693. w czwartek, 7.06.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Związek Agnieszki (Katarzyna Walter) i Hebla (Tadeusz Huk) jest bardzo burzliwy. Po jednych nieudanych i drugich poprawionych zaręczynach w końcu wydawało się, że dalej wszystko pójdzie bez przeszkód. W życiu Agnieszki znowu pojawił się jednak Rafał (Lech Mackiewicz).

Pierwszy seks Kasi i Darka! Zobacz zdjęcia! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Tuz przed ślubem Agnieszka pokłóci się z Ryszardem! Hebel będzie miał pretensje do narzeczonej, że zbyt dużo czasu spędza pomagając Rafałowi i jego matce (Hanna Stankówna). Stan Ludwiki bardzo się pogorszy. Rafał powie jednak Agnieszce, że powinna wracać do domu zająć się ślubem. Olszewska przez telefon poprosi jednak Hebla, żeby przełożyli uroczystość. Ryszard wściekły rzuci słuchawką!

W 2693. odcinku "Na Wspólnej" nadchodzi dzień ślubu Agnieszki i Ryszarda. Hebel pojawi się u narzeczonej z kwiatami, Agnieszka rzuci mu się na szyję i para dojdzie do porozumienia. Przed pałacem ślubów przyszli małżonkowie zostaną hucznie przywitani przez gości. Agnieszka zostanie żoną Ryszarda! Niestety, w tym czasie Ludwika umrze, a Rafał zostanie całkiem sam.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Natalia ma depresję, a Kasia przedstawia Darka ojcu! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×