"Na Wspólnej" odcinek 2695. Darek ma już dość Kasi! Jak pozbędzie się Bergówny? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Związek Kasi i Darka z "na Wspólnej" wszedł na wyższy poziom. Zakochana Bergówna postanowiła wprowadzić się do prawnika, któremu jej obecność nie do końca jest na rękę. Żbik nie ma teraz wyjścia i musi opracować plan pozbycia się Kasi z mieszkania.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2695. w środę, 13.06.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kasia (Julia Chatys) dała się uwieść Darkowi Żbikowi (Michał Mikołajczak). Młody prawnik nie spodziewał się jednak, że Bergówna tak szybko połknie haczyk i zdecyduje wprowadzić do jego mieszkania. Żbik w 2694. odcinku "Na Wspólnej" zrobi Kasi wykład – pedantyczny prawnik nie znosi w końcu najmniejszego bałaganu w swoim mieszkaniu! Bergówna będzie przybita, ale nie będzie chciała dopuścić do siebie myśli, że ukochany nie chce z nią mieszkać.

Pierwszy seks Kasi i Darka! Zobacz zdjęcia! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Kasia nie da Żbikowi wyboru i ten uda się wkrótce do jej rodziców. Czy po rozmowie Darka z Bergiem dziewczyna wróci do domu? Zdradzamy, że w 2695. odcinku "Na Wspólnej", Kasia zgodzi się w końcu z Darkiem, że zbyt wcześnie zamieszkali razem.

Pokrętne tłumaczenia Żbika odniosą skutek – Bergówna wróci do domu. Bogdan będzie prze szczęśliwy, a Żbik jeszcze bardziej...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Karolina (gość)

    Fajny !!!

    29.05.2018 16:18
  • Gosc (gość)

    Glupi glupi serial!!!!!!!!!

    24.05.2018 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×