"Na Wspólnej" odcinek 2695. Pijany Kuba trafia do izby dziecka! Przemek chce mu zaszkodzić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]

Przemek sprawia ostatnio dużo kłopotów. Chłopak obiecał poprawę po tym, jak wrócił ze swojej samowolnej eskapady do Krakowa, jednak jeszcze tego samego dnia Smolny musiał zabrać pijanego syna z imprezy. Wraz z byłą żoną Krzysztof ustalił, że nastolatek zamieszka na razie u niego. Niestety, wygląda na to, że obecność Przemka odbije się na Kubie.

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Od jakiegoś czasu Kuba (Kacper Łukasiewicz) stara się przypodobać swojej uroczej korepetytorce, Laurze (Joanna Świrska). Próbował poprosić ją o numer telefonu, a nawet przeszedł dla niej na dietę. Teraz zakochanego nastolatka czeka prawdziwa próba charakteru.

Weronika ostrzega Kasię przed Darkiem! Smolny ma problemy z synem [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W 2695. odcinku Przemek (Eryk Cichowicz) przyprowadzi do mieszkania swoich kumpli. Razem z nimi będzie namawiał Kubę, żeby napił się piwa. Młody Brzozowski odmówi. Okaże się jednak, że jeden z imprezowiczów wie, gdzie mieszka Laura. Koledzy wpadną na pomysł, żeby zagadnąć ją podczas spaceru z psem. Kuba od razu dostrzeże w tym swoją szansę! Syn Smolnego zaproponuje chłopakowi, żeby dla odwagi napił się alkoholu.

Tego samego dnia Brzozowska (Grażyna Wolszczak) odbierze telefon z informacją, że Kuba wylądował pijany w izbie dziecka! Policjant doradzi zszokowanej kobiecie poważną rozmowę z synem. Zapowie też, że nastolatek zostanie wezwany na przesłuchanie. Czy ta sytuacja będzie miała dla Brzozowskich dalsze konsekwencje? I dlaczego Przemek zachowuje się, jakby chciał zaszkodzić Kubie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×