"Na Wspólnej" odcinek 2700. Marta Ścisłowicz dołączyła do obsady serialu! Jej bohaterka rozbije małżeństwo Cieślików? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Nowa postać w serialu "Na Wspólnej". W 2700. odcinku pojawi się Marta Ścisłowicz. Aktorka wcieli się w postać Patrycji Gałczyńskiej, specjalistki od PR-u, która będzie pomagać Cieślikowi wygrać kolejne wybory. Wygląda jednak na to, że nowa bohaterka sporo namiesza w małżeństwie Cieślików!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Monika od początku była przekonana, że jej narzeczony, a później mąż jak mało kto nadaje się do polityki. To właśnie ona namówiła go, aby wystartował w wyborach do senatu, które ostatecznie wygrał. Droga polityka nie jest jednak usłana różami, a kolejne afery z Cieślikiem w roli głównej oddalają go od kolejnego zwycięstwa w wyborach.

Po ostatniej aferze z myśliwymi i wizycie w biurze senatora aktywistek walczących o zakaz zabijania dzikich zwierząt, Cieślik musi odzyskać twarz. To dlatego Monika postanawia załątwić mężowi specjalistkę od pijaru.

Pijany Kuba trafia do izby dziecka! Przemek chce mu zaszkodzić? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Atrakcyjna Patrycja Gałczyńska (w tej roli Marta Ścisłowicz) będzie wiedziała, jak pomóc Damianowi. Kobieta w 2700 odcinku "Na Wspólnej" podsunie mu pomysł wizyty w schronisku dla zwierząt, ale dla Moniki, której Patrycja szybko zacznie działać na nerwy, będzie to za mało. Żona Cieślika poprosi, aby Gałczyńska załatwiła jej mężowi wywiad w poczytnym piśmie. Dalej będzie jeszcze ciekawiej, bo specjalistka od PR-u dojdzie do wniosku, że to Monika psuje wizerunek senatora, dlatego poradzi mu, by odsunął żonę na jakiś czas i nie angażował jej w występy publiczne.

Co będzie dalej? Jak do działań Patrycji odniesie się Monika? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • mmmm (gość)

    Monika wkurzająca jest!!

    01.06.2018 11:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×