"Na Wspólnej" odcinek 2701. Rafał zabił swoją matkę? Co zrobi Agnieszka? [ZDJĘCIA+ZWIASTUN]

Agnieszka i Hebel przejdą swoją pierwszą małżeńską kłótnię! Jej przedmiotem będzie Rafał, na którego padły poważne oskarżenia. Czy mężczyzna okaże się winny zarzucanych mu zbrodni? Sprawdźcie, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2701. we poniedziałek, 25.06.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Agnieszka (Katarzyna Walter) w dniu swojego ślubu dowiedziała się o śmierci Ludwiki (Hanna Stankówna). Niestety, ta smutna wiadomość pociągnie za sobą dalsze konsekwencje, a pogrążonego w żałobie Rafała (Lech Mackiewicz) czekają dalsze problemy!

Śmierć Natalii! Marek zostanie samotnym ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 2701. odcinku "Na Wspólnej" prokurator będzie prowadził przesłuchanie Rafała. Okaże się, że mężczyzna jest podejrzewany o dokonanie eutanazji na swojej matce! Rozmowę z prawnikiem przerwie Agnieszka, która zakaże Sobczakowi udzielania odpowiedzi i oskarży przedstawiciela prokuratury o nieczyste intencje.

Co na to Hebel (Tadeusz Huk), świeżo upieczony mąż Agnieszki? Nie spodoba mu się, że żona jest tak bardzo zaangażowana w sprawy dawnego ukochanego. Co więcej, Agnieszka oświadczy mu, że ze względu na problemy Rafała nie będzie mogła pojechać w podróż poślubną. po tej informacji Hebel postanowi wziąć sprawy we własne ręce!

Niestety, to nie jedyne małżeństwo, nad którym zbierają się ciemne chmury! Cieślików również czekają trudne chwile.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×