"Na Wspólnej" odcinek 2708. Rozwód Danki i Marka. To już koniec małżeństwa Zimińskich? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Zdradza Marka zniszczyła jego małżeństwo z Danką. Nadchodzi dzień ostatecznej rozprawy rozwodowej. Czy to koniec małżeństwa Zimińskich? Sprawdź, co wydarzy się w 2708. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2708. w czwartek, 5.07.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) rozstali się, gdy Zimińska dowiedziała się o zdradzie męża. Marek wdał się w romans z menadżerką swojej restauracji, Natalią (Laura Breszka). Dziewczyna zaszła w ciążę, więc wszystko wyszło na jaw. Zimiński błagał żonę o wybaczenie, ale Danka pozostała nieugięta.

Śmierć Natalii! Marek zostanie samotnym ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 2708. odcinku "Na Wspólnej" Zimińscy pojawią się w sądzie na ostatecznej rozprawie rozwodowej. Danka nie będzie miała wątpliwości, że chce zakończyć swoje małżeństwo. Kiedy jednak przyjdzie czas zeznań Marka, Zimiński stwierdzi, że nadal kocha żonę i liczy na to, że mu wybaczy. Wtedy Danka straci nad sobą panowanie i wykrzyczy, że ich małżeństwo nie ma szans przetrwania, bo Marek ma dziecko z inną kobietą. Zimińscy oficjalnie otrzymają rozwód.

Tego samego dnia Danka mówi się na randkę z Januszem (Janusz Zadura), którego poznała dzięki Ewie (Ewa Gawryluk). Czy mężczyzna będzie następcą Marka? Danka zakocha się w nim?

Ilona Wrońska po 15 latach odchodzi z serialu TVN! Co będzie z Kingą Brzozowską? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×