"Na Wspólnej" odcinek 2709. Gwałciciel Marty na wolności! Będzie nowym szefem Olafa! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Dramat Marty z przeszłości powraca! Konarska, która przed laty została zgwałcona, spotka swojego oprawcę. Jak to się stanie? Dlaczego gwałciciel nie siedzi w więzieniu? Sprawdź, co wydarzy się w 2709. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2709. w poniedziałek, 9.07.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) została zgwałcona, gdy zaczynał się jej związek z Filipem (Marcin Chochlew). W totalnej traumie, przez dłuższy czas nie była w stanie powiedzieć co ją spotkało. W końcu jednak o wszystkim dowiedział się Kamil (Kazimierz Mazur) i wraz z Filipem postanowił zemścić się na gwałcicielu.

Aktorzy świętują 15-lecie serialu! Jakie mają wspomnienia? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Sprawcą gwałtu był Marcin (Kamil Maćkowiak), który próbował jeszcze zastraszyć Martę, ale w końcu Hofferówna zdecydowała się złożyć zeznania i Marcin został skazany na dwa lata pozbawienia wolności. Teraz Marta ma za sobą rozwód z Filipem, z którym ma synka Ksawerego i jest w związku z Olafem (Maciej Brzoska). W 2709. odcinku "Na Wspólnej" ukochany Marty dostanie nową pracę. Zaprosi Martę na kolację, aby uczcić rozpoczęcie nowego etapu w życiu.

Jadąc do pizzerni, na parkingu Marta wpadnie na Marcina! Oboje od razu się rozpoznają, a w 2711. odcinku jedno z nich zda sobie sprawę z tego, jak blisko siebie się znajdują. Odbędzie się to podczas kolacji, na której będą Olaf, Marcin i jego żona. Olaf wyjdzie do toalety i zostawi na stole telefon, który nagle zacznie dzwonić. Na ekranie wyświetli się zdjęcie Marty, a kiedy Marcin to zobaczy, będzie w szoku. Co zrobi z tą wiedzą? Czy Marta powie Olafowi o swojej przeszłości?

Rozwód Danki i Marka. To już koniec małżeństwa Zimińskich? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×