"Na Wspólnej" odcinek 2710. Darek namiesza w życiu kolejnej kobiety! Prawnik rzuci Kasię dla pieniędzy byłej kochanki? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Darek Żbik jest cwany i przebiegły. Prawnik, który obecnie związany jest z Kasią Berg, już wkrótce zaczai się na swoją kolejną ofiarę! Wszystko za sprawą spadku, jaki może przypaść jego byłej kochance! Czy Żbik złamie Kasi serce?

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Darek Żbik (Michał Mikołajczak) ma na swoim koncie wiele złamanych serc. Głośnym echem odbił się jego związek z Agnieszką (Katarzyna Walter), która trafiła przez niego do ośrodka odwykowego. Olszewskiej udało się jednak wyjść na prostą, ale teraz w sidła prawnika wpadła Kasia Berg (Julia Chatys). Wszystko wskazuje na to, że Żbik gotowy jest złamać Kasi serce, a to wszystko za sprawą dużych pieniędzy.

Darek zdradzi Kasię? Co zrobi zrozpaczona Bergówna? [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 2710. odcinku "Na Wspólnej" Darek odkryje, że wuj jego byłej - Anety umiera. Przekonany, że biznesmen nie pozostawił dziewczyny bez spadku, Żbik spróbuje skontaktować się ze swoją byłą i odbudować jej zaufanie. Niedługo potem Dominik przypadkiem zauważy Darka z Anetą w kawiarni.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy chłopak powie o tym Kasi? I jak ostatecznie zachowa się przebiegły Żbik? Przekonamy się już wkrótce! Przypominamy, że jakiś czas temu Julia Chatys pokazała w sieci zdjęcie zapłakanej Kasi! Fani serialu od razu zaczęli sugerować kolejne problemy z Darkiem. Czy chodziło o jego byłą - Anetę?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×