"Na Wspólnej" odcinek 2710. Marek baraszkuje z Natalią w łóżku po rozprawie rozwodowej! [DUŻO ZDJĘĆ]

Tuż po rozwodzie, Marek pocieszy się w ramionach kochanki! Mimo, że podczas rozprawy zapewniał, że wciąż kocha Dankę, Natalii uda się w 2710. odcinku "Na Wspólnej" zaciągnąć go do łóżka. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

To koniec małżeństwa Zimińskich. W 2708. odcinku "Na Wspólnej" Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) pojawią się w sądzie. Mimo, że Zimiński będzie zapewniał, że wciąż kocha żonę, szybko pocieszy się w ramionach kochanki! W 2710 odcinku „Na Wspólnej” Natalii (Laura Breszka) uda się zaciągnąć Marka do łóżka. Zdjęcia z ich łóżkowych igraszek możecie zobaczyć w galerii!

Rozwód Danki i Marka. To już koniec małżeństwa Zimińskich? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Danka nie pozostanie mu w tej kwestii dłużna, bo po rozprawie umówi się na randkę z Januszem (Janusz Zadura), którego poznała dzięki Ewie (Ewa Gawryluk). Ich relacja dopiero rozkwita, ale wiele wskazuje, że Janusz okaże się następcą Marka. Jak ułoży się życie Zimińskiego z Natalią? Para wychowuje razem synka Szymona.

Przypominamy, że jakiś czas temu Laura Breszka potwierdziła, że odchodzi z "Na Wspólnej". Aktorka poinformowała o tym pośrednictwem swojego profilu na portalu Instagram, gdzie zamieściła wspólnej zdjęcie z Grzegorzem Gzylem i Anna Kerth, które podpisała: Mój ostatni dzień w "Na Wspólnej". Wszystko wskazuje więc na to, że szczęście Marka i Natalii nie będzie trwać zbyt długo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Na Marka to jedynie może polecieć wiatr chociaż nie wiem czy i on by go nie ominął😉

  21.06.2018 13:53
 • Fanks (gość)

  Natalia jest do niczego

  21.06.2018 13:49
 • Gosc (gość)

  Kiedy kiedy koniec!

  21.06.2018 09:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×