"Na Wspólnej" odcinek 2720. Bójka Romana z bratem na dziedzińcu Wspólnej! O co poszło? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Już niebawem w "Na Wspólnej" dojdzie do bójki Romana z bratem! Mężczyźni pokłócą się o dawną miłość Hoffera - Alicję. Jak zakończy się ich spór? Sprawdźcie, co wydarzy się w 2720. odcinku "Na Wspólnej".

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Od roku w "Na Wspólnej" możemy oglądać wątek Romana (Waldemar Obłoza) i jego brata Antoniego (Ostap Stupka). Między mężczyznami dojdzie wkrótce do poważnego spięcia, a w końcu bójki na dziedzińcu Wspólnej! Powodem będzie była ukochana Romana - Alicja (Jowita Budnik), z którą zacznie spotykać się Antonii. Para poznała się na portalu randkowym, ale kiedy wyszło na jaw, że sympatia Antoniego to tak naprawdę była ukochana Romana, ten wpadł w szał i postanowił zakończyć relację brata z Alicją.

Darek za plecami Kasi flirtuje z Anetą! Zaciągnie ją do łóżka? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dziwne zachowanie Romana nie umknie uwadze Antoniego w 2720. odcinku "Na Wspólnej", ale będzie przekonany, że w grę wchodzi tylko zazdrość. Kiedy starania Romana nie dadzą pożądanego skutku, mężczyzna postanowi rzucić się na brata z pięściami, by upokorzyć go przed Alicją!

Zdjęcia z bójki Romana i Antoniego możecie zobaczyć w galerii. Jak potoczy się dalej ta historia? Czy bracia dojdą do porozumienia?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×