"Na Wspólnej" odcinek 2722. Wściekła Kasia policzuje Darka! Będzie się mścić? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Darek zostawił Kasię! Bergówna znowu musi znieść gorycz rozstania z chłopakiem, któremu zaufała. Co zamierza zrobić? Czy zemści się na Żbiku? Sprawdź, co wydrzy się w 2722. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2722. we wtorek, 31.07.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Kasia (Julia Chatys) nie ma szczęścia w miłości. Najpierw pod jej nieobecność w Polsce została zdradzona przez Dominika (Mateusz Gąsiewski), a teraz musi zmierzyć się z porzuceniem przez Darka (Michał Mikołajczak). To całkiem złami Bergównej serce. Jak na rozstanie zareaguje Kasia?

Darek oświadcza się Anecie! Co będzie z Kasią? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2722. odcinku "Na Wspólnej" Kasia będzie w fatalnym nastroju. Rozstanie całkiem ją przygnębi. Joanna (Anna Cieślak) spróbuje ją pocieszyć, ale Kasia będzie udawać, że nic złego się nie dzieje. Wkrótce potem postanowi odwiedzić Darka.

Kasia będzie domagać się od Żbika wyjaśnień - dlaczego postanowił się z nią rozstać? Wtedy usłyszy od niego, że tak naprawdę nigdy jej nie kochał. Wtedy z sypialni prawnika wyjdzie Aneta (Dorota Krempa). To będzie dla Kasi zbyt wiele. Wściekła spoliczkuje byłego kochanka! Czy na tym się skończy ich relacja? A może Kasia postanowi się zemścić?

Marta znowu zacznie pić! Chce zemścić się na gwałcicielu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×