"Na Wspólnej" odcinek 2723. Marta znowu zacznie pić! Chce zemścić się na gwałcicielu! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Pojawienie się Marcina ponownie wywróci życie Marty do góry nogami. Konarska musi zmierzyć się z przykrymi wspomnieniami z przeszłości. To mocno zachwieje jej psychiką. Sprawdź, co wydarzy się w 2723. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2723. w środę, 1.08.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marcin (Kamil Maćkowiak), który przed laty zgwałcił Martę (Joanna Jabłczyńska), znowu pojawił się w jej życiu. Na dodatek okazało się, że teraz pracuje z nim Olaf (Maciej Brzoska)! Konarska bardzo przeżyje spotkanie ze swoim oprawcą. Postanowi zemścić się na nim!

Gwałciciel Marty na wolności! Będzie nowym szefem Olafa! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Marta spotka się z żoną Marcina (Wiktoria Kulaszewska). Kama od razu powie jej jednak, że wie o wszystkim od męża. Poprosi też, żeby Konarska zostawiła w spokoju jej rodzinę. Oskarży też Martę, że to ona sprowokowała Marcina. W 2723. odcinku "Na Wspólnej" Marta po rozmowie z żoną Marcina będzie wyprowadzona z równowagi. Skaleczy się stłuczonym szkłem, a w ręce wpadnie jej butelka whiskey. Olaf zastanie ukochaną kompletnie pijaną. Zarówno on, jak i Ksawery zaczną się o nią bardzo martwić. Marta, kiedy wytrzeźwieje, obieca swoim mężczyznom, że to był ostatni raz, gdy wzięła do ust alkohol.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Wkrótce Konarska rozpocznie krucjatę przeciwko Marcinowi. Zacznie rozsyłać sms-y i rozdawać ulotki, z których wyraźnie będzie wynikać, że Marcin to groźny zboczeniec. Powie Olafowi, że chce, aby mężczyzna cierpiał tak, jak ona kiedyś. - Mam zamiar go zniszczyć i nikt mnie nie powstrzyma - wyzna stanowczo Marta.

Ilona Wrońska po 15 latach odchodzi z serialu TVN! Co będzie z Kingą Brzozowską? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×