"Na Wspólnej" odcinek 2724. Pocałunek Danki i Janusza! To początek romansu? [STRESZCZENIE+ZDJĘCIA]

Danka po zdradzie męża bardzo zaprzyjaźniła się z Januszem, którego przedstawiła jej Ewa. Choć ich znajomość rozwija się bardzo powoli, już wkrótce między parą może nawiązać się ognisty romans!

Multimedia

Danka (Lucyna Malec) będzie przestraszona, kiedy jeden z uczniów straci przytomność. Kobieta dojdzie do wniosku, że w szkole pojawiły się narkotyki, a o swoich podejrzeniach opowie Januszowi (Janusz Zadura).

Natalia powróci! Marek nie wiedział o niej wszystkiego [CO SIĘ WYDARZY?]Zobacz więcej

W 2724. odcinku "Na Wspólnej" Danka podzieli się z Januszem swoimi obawami i opowie o problemach z Olą (Marta Wierzbicka), która swego czasu uzależniła się od narkotyków. Żeby rozładować sytuację, Janusz podejdzie do przyjaciółki i ją pocałuje!

Z początku Danka zareaguje niechętnie i szybko się odsunie. Mimo to zaraz po wyjściu Janusza napisze do niego SMS-a, w którym przyzna, że ten gest bardzo jej się spodobał! Czy to początek namiętnego uczucia? Co z Markiem (Grzegorz Gzyl)? Po śmierci Natalii on i Danka mogliby do siebie wrócić, jednak nowy związek Zimińskiej sugeruje, że tak się raczej nie stanie...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×