"Na Wspólnej" odcinek 2725. Danka przejmuje opiekę nad małym Szymkiem! Wróci do Marka i pomoże mu wychować syna? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marek bardzo przeżywa śmierć kochanki - Natalii. Mężczyzna może jednak liczyć na pomoc córki - Gosi i jak się wkrótce okaże również Danki. To właśnie była żona zaopiekuje się małym Szymkiem, kiedy jego tata będzie na pogrzebie mamy. Sprawdź, co wydarzy się w 2725. odcinku "Na Wspólnej".

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2725. w poniedziałek, 6.08.2018, o godz. 20.15 w TVN!

Natalia (Laura Breszka) - kochanka Marka (Grzegorz Gzyl) zginęła w wypadku samochodowym. Już w 2725. odcinku "Na Wspólnej" odbędzie się jej pogrzeb, podczas którego opiekę nad małym Szymkiem przejmie Danka (Lucyna Malec). Jak do tego dojdzie? W tym dniu Marek będzie w rozsypce. Mężczyzna nie będzie chciał brać Szymka do kościoła dlatego o pomoc poprosi Gosię, która zabierze maluszka do Danki. To właśnie wtedy Zimińska po raz pierwszy weźmie na ręce chłopca, którego urodziła Markowi Natalia. Z matczyną czułością będzie opiekowała się maleństwem, kołysząc je w ramionach do snu.

Śmierć Natalii! Marek zostanie samotnym ojcem! [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Kiedy Marek pojawi się u Danki, by odebrać Szymka, była żona szybko da mu do zrozumienia, że nie ma nawet co liczyć na to, że do niego wróci. W Marku będzie się jednak tlić nadzieja, że być może za jakiś czas będą wspólnie wychowywać małego Szymka.

Czy tak się stanie? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Anka (gość)

  Szymon to nie jest podobno syn Marka.oszustwo zeby zdobyc ogladalnosc

  29.07.2018 16:15
 • Ja (gość)

  Szymon miał się okazać nie dzieckiem Marka. Inaczej piszą inaczej robią

  29.07.2018 12:19
 • Malg (gość)

  Jak tak to ja przestaje oglądać, Danka ma mieć dobre serce ale ma nie być glupia

  29.07.2018 11:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×