"Na Wspólnej" odcinek 2728. Marta oskarżona o nękanie! "Mam zamiar go zniszczyć..." [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Marta będzie próbowała zemścić się na Marcinie, który przed laty ją zgwałcił. Niestety, w wyniku jej działań Konarską odwiedzi policja... Sprawdź, co wydarzy się w 2728. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2728. w czwartek, 9.08.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Marta (Joanna Jabłczyńska) zacznie rozsyłać sms-y i rozdawać ulotki informujące o tym, że Marcin (Kamil Maćkowiak) to groźny zboczeniec. Niestety, kobieta posunie się za daleko i niedługo będzie musiała odpowiedzieć za swoje czyny!

Ewa i Arek biorą ślub! Danka i Marek się pogodzą? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

W 2728. odcinku "Na Wspólnej" Marcin poważnie odczuje, że ktoś postanowił zniszczyć mu życie. Po tym, jak zastanie zdewastowane drzwi do swojego domu, postanowi zwrócić się do... policji.

Do drzwi Marty zapuka stróż prawa, który poinformuje Konarską, że Woźniak oskarża ją o nękanie. Funkcjonariusz uświadomi też kobiecie, że rozsyłanie obraźliwych maili i ulotek jest karalne. Marta wszystkiego się wyprze, jednak szybko straci nad sobą panowanie i zacznie krytykować prawo, które chroni przestępcę, a nie jego ofiarę.

Patrycja i Damian coraz bliżej! Natalia pod kołami rozpędzonego auta! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Całą rozmowę usłyszy Olaf (Maciej Brzoska), który zażąda od ukochanej wyjaśnień. Wygląda na to, że przez swoje pragnienie zemsty Konarska może zniszczyć sobie życie - najpierw sięgnęła po alkohol, a teraz świadomie ściąga na siebie problemy z prawem. Czy Olaf ją powstrzyma, nim będzie za późno?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×