"Na Wspólnej" odcinek 2729. Darek planuje zemstę na byłej kochance... Co czeka Kasię? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

W 2729. odcinku "Na Wspólnej" Darek postanowi zemścić się za wszystkie nieprzyjemne słowa, których musiał ostatnio wysłuchiwać. Co spotka Kasię i Anetę? Sprawdź, co wydarzy się "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2729. w poniedziałek, 13.08.2018, o godz. 20.15 w TVN!

Darek (Michał Mikołajczak) znów poczuje się zlekceważony przez swoją kochankę. Od dawna jest przez nią wykpiwany i do tej pory znosił to cierpliwie, ale tym razem poszuka sposobu na skuteczną zemstę.

Darek zakocha się w Kasi! Bergówna przyjmie Żbika z powrotem? [CO SIĘ WYDARZY+WIDEO]Zobacz więcej

W 2729. odcinku "Na Wspólnej" Aneta (Dorota Krempa) rozpocznie negocjacje w sprawie wynajmu lokalu na swoją nową kancelarię. Przy okazji dziewczyna całkowicie zlekceważy Darka i nazwie go swoim asystentem! To zresztą nie pierwszy raz, kiedy młoda milionerka poniży swojego partnera.

Jak łatwo się domyślić, Żbik nie pozwoli sobą pomiatać! Śmiertelnie obrażony zerwie z Anetą i rozpocznie przygotowania do zemsty. Kiedy niedługo potem Aneta poprosi go o pieniądze na opłacenie kaucji za lokal, Darek zgodzi się zainwestować w ich wspólną kancelarię 300 tysięcy złotych. Zażąda jednak, aby Aneta podpisała z nim umowę u notariusza.

Danka przejmuje opiekę nad małym Szymkiem! Wróci do Marka i pomoże mu wychować syna? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co dokładnie planuje Żbik? Niestety, nie do końca wiadomo, ale wygląda na to, że w odcinku 2730. w swoją intrygę wciągnie także Bergównę (Julia Chatys). Czy Kasia i Darek znów będą razem? Odpowiedź przyniosą nowe odcinki "Na Wspólnej".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×