"Na Wspólnej" odcinek 2729. Dramatyczny koniec wieczoru panieńskiego Ewy! Co się wydarzy? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Już wkrótce Ewa poślubi Ostrowskiego, ale zanim to nastąpi w 2729. odcinku "Na Wspólnej" zobaczymy, jak będzie wyglądał jej wieczór panieński! Niestety finał imprezy okaże się dramatyczny dla jednej z uczestniczek. O kogo chodzi? SPrawdźcie, co wydarzy się w 2729. odcinku "Na Wspólnej".

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2729. w poniedziałek, 13.08.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ewa (Ewa Gawryluk) w końcu znalazła szczęście u boku doktora Ostrowskiego (Marek Kalita). Po wielu przejściach matka Igora (Jakub Wesołowski) ponownie wyjdzie za mąż, ale zanim zakochani udadzą się do urządu stanu cywilnego, panną młodą czeka wieczór panieński. Niestety finał imprezy okaże się dramatyczny dla jednej z uczestniczek.

Ewa i Arek biorą ślub! Danka i Marek się pogodzą? [STRESZCZENIE ODCINKA]Zobacz więcej

Wieczór panieński Ewy odbędzie się w 2729. odcinku "Na Wspólnej". W tym wyjątkowym wydarzeniu Ewie będą towarzyszyć jej przyjaciółki m.in. Iza (Anna Korcz), Danka (Lucyna Malec) oraz Agnieszka (Katarzyna Walter). Pojawi się również mama Ewy, która wprosi się na wieczór panieński córki. Irena będzie bardzo podekscytowana imprezą, nie odpuści sobie szaleństw na parkiecie, które skończą się dla niej tragicznie!

Irena dostanie ataku serca i trafi do szpitala! Oznacza to, że matka panny młodej nie będzie uczestniczyła w ślubie córki. Na ceremonii nie zabraknie jednak krewnych i przyjaciół! Wśród gości będą m.in. Iza (Anna Korcz), Kamil, Zuza (Małgorzata Socha), Igor (Jakub Wesołowski), Marta (Joanna Jabłczyńska) oraz... Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl) i Janusz (Janusz Zadura).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×