"Na Wspólnej" odcinek 2730. Ewa i Arek biorą ślub! Danka i Marek się pogodzą? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Ewa ma za sobą wiele związków, w tym nieudane małżeństwo z Romanem. Czy tym razem udało jej się odnaleźć prawdziwą miłość? Sprawdź, co wydrzy się w 2730. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ewa (Ewa Gawryluk) i Arek (Marek Kalita) wreszcie sformalizują swój związek! Przypominamy, że przyszła panna młoda ma już za sobą nieudane małżeństwo z Romanem (Waldemar Obłoza). Żeby było ciekawiej, Ostrowski jest blisko związany z rodziną Hofferów - Kamil (Kazimierz Mazur) to jego oddany współpracownik i przyjaciel!

Pocałunek Danki i Janusza! To początek romansu? [STRESZCZENIE+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2730. odcinku "Na Wspólnej" Ewa i Arek odwiedzą urząd stanu cywilnego. Niestety, ze względów zdrowotnych matka Ewy nie będzie mogła wziąć udziału w uroczystości. Na ceremonii nie zabraknie jednak krewnych i przyjaciół! Wśród gości będą m.in. Iza (Anna Korcz), Kamil, Zuza (Małgorzata Socha), Igor (Jakub Wesołowski), Marta (Joanna Jabłczyńska) oraz... Danka (Lucyna Malec), Marek (Grzegorz Gzyl) i Janusz (Janusz Zadura)!

Jak przebiegnie ich spotkanie? Nawet Danka nie będzie pewna, jak jej były mąż zareaguje na obecność Janusza! Marek na pewno nie ucieszy się z takiego obrotu spraw, ale stanie na wysokości zadania i podejdzie do przyjaciela Danusi z należytym szacunkiem! Czy to zapowiada ocieplenie stosunków między ZImińskimi? Mamy taką nadzieję!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Xxx (gość)

    A gdzie Socha, hebel

    21.07.2018 09:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×