"Na Wspólnej" odcinek 2733. Marek zorganizuje casting na opiekunkę dla synka! To ona zastąpi Szymkowi mamę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Po śmierci Natalii życie Marka posypało się, ale mężczyzna musi w końcu stanąć na nogi. Już w 2733. odcinku "Na Wspólnej" Marek zorganizuje casting na nianię dla synka. Czy opiekunka zastąpi wkrótce małemu Szymkowi mamę?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2733. w czwartek, 23.08.2018, o godz. 20.15 w TVN!

Przed Markiem (Grzegorz Gzyl) kolejne trudne wyzwanie. Po śmierci Natalii (Laura Breszka) samotny mężczyzna będzie musiał znaleźć opiekunkę do dziecka. Zimiński poprosi o pomoc Stefana (Maciej Kujawski). Panowie w 2733. odcinku "Na Wspólnej" zorganizują casting na opiekunkę dla małego Szymka (Oliwia Glanowska).

Danka przejmuje opiekę nad małym Szymkiem! Wróci do Marka i pomoże mu wychować syna? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak będą przebiegać spotkania z kandydatkami i czy Markowi uda się znaleźć odpowiednią nianię? Tego na razie nie wiemy, ale jak wynika ze zdjęć do których dotarliśmy, na spotkanie z Zimińskim przybędzie rudowłosa piękność (Anna Kosik). Czy to właśnie ona już wkrótce przejmie opiekę nad synkiem Marka, a być może zastąpi również małemu zmarłą mamę?

Zdjęcia z castingu Marka na opiekunkę dla Szymka możecie zobaczyć w galerii! Myślicie, że coś z tego będzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×