"Na Wspólnej" odcinek 2743. Marek odda Lenie swoje dziecko? Siostra Natalii chce adoptować synka Zimińskiego! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Marek ma coraz więcej wątpliwości, czy poradzi sobie z wychowaniem małego Szymka. W 2743. odcinku "Na Wspólnej" u Zimińskiego ponownie zjawi się Lena, która oświadczy, że chce adoptować Szymka. Czy Marek odda Lenie swoje dziecko? Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2743. we wtorek, 11.09.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Wydawało się, że śmierć Natalii (Laura Breszka) to najgorsze, co mogło spotkać Marka (Grzegorz Gzyl). Samotne tacierzyństwo zaczęło jednak przerastać Zimińskiego. Niedługo po śmierci Natalii, w życiu Marka pojawiła się jej siostra bliźniaczka - Lena (Lura Breszka), która przyleciała do Polski aż z Australii. Szybko okaże się, że Lena chce adoptować synka Zimińskiego!

Siostra bliźniaczka Natalii staje w drzwiach domu Marka! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Absurdalna propozycja Leny stanie się wkrótce dla Marka jedynym wyjściem. W 2743. odcinku "Na Wspólnej" opiekunka Szymka rezygnuje z pracy, a Zimiński będzie załamany. Dotrze też do niego, że gdy syn osiągnie pełnoletniość, on będzie po 70-tce!

Ze swoich wątpliwości i propozycji Leny, Zimiński zwierzy się Romanowi, ale ten przyzna, że tak poważną decyzję Marek musi podjąć sam. Co zrobi? Czy przystanie na propozycję Leny i pozwoli jej adoptować małego Szymka?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Ania (gość)

    Jestem tego samego zdania! Wygląda jak czarownica! I ten głos!

    15.09.2018 11:46
  • Iwo (gość)

    Gorszej peruki dla tej aktorki nie było?

    26.08.2018 14:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×