"Na Wspólnej" odcinek 2747. Szymek zginie? Marek Zimiński z krwią synka na rękach! [ZWIASTUN+STRESZCZENIE ODCINKA]

We wtorkowym odcinku "Na Wspólnej" o numerze 2747. w domu Marka dojdzie do tragedii. Zimiński spuści małego synka z oczu, a maluch spadnie na twardą podłogę! Jak do tego dojdzie i co będzie z dzieckiem Zimińskiego? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2747. we wtorek, 18.09.2018 o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Jak dojdzie do wypadku synka Zimińskiego w 2747. odcinku "Na Wspólnej"? Marek (Grzegorz Gzyl) umówi się z Gosią (Anna Kerth), ale tuż przed wyjściem z domu będzie musiał jeszcze przewinąć Szymka. Na moment zostawi dziecko na kanapie i sięgnie po czyste ubranko. W tym czasie Szymek uderzy głową o twardą podłogę.

Szymon, Szymuś, jest już jestem! Przepraszam cię Szymuś- powie przerażony Zimiński, który natychmiast zadzwoni na pogotowie.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Tragiczny wypadek w domu Marka! Zimiński upuści synka na podłogę! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ratownicy, którzy przyjadą na miejsce wypadku zbadają Szymka, ale zdecydują, że konieczna jest wizyta w szpitalu. Chłopczyk będzie miał rozciętą skórę na czole, z której będzie mocno krwawił.
- A ta rana to skąd?
- Na podłodze był klocek... - wyjaśni Zimiński.

Zimiński będzie w strasznym stanie, aż w końcu zasłabnie przy łóżeczku synka w szpitalu. Okaże się, że Marek ma bardzo wysokie ciśnienie, a pielęgniarka zaleci mu dodatkowe badania. -*Na razie damy panu coś na obniżenie, ale musi się Pan leczyć. Wychowuje Pan małe dziecko, a w Pana wieku wszystko może się zdarzyć - zagrzmi pracownic szpitala

Po tym zdarzeniu Marek zda sobie sprawę, że oddanie dziecka Lenie (Laura Breszka) to najlepsze wyjście z sytuacji. Do zmiany decyzji spróbuje przekonać go Gosia, ale czy jej się to uda?

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×