"Na Wspólnej" odcinek 2750. Syn Smolnego porwany! Ryzykowny ruch Krzysztofa będzie kosztował życie Przemka? [CO SIĘ WYDARZY?]

Po ukazaniu się w piśmie Smolnego artykułu ujawniającego kulisy afery gruntowej, syn Krzysztofa zostanie porwany. Co zrobi Smolny, by ratować dziecko? Mąż Basi zdecyduje się na ryzykowny krok, który może kosztować życie Przemka!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek poniedziałek, 24.09.2018, 20:15

W "VIP-plotku" Smolnego ukazał się duży artykuł, po którym rozpętała się medialna burza. Odsłonięcie kulisów afery gruntowej i ujawnienie ważnych nazwisk zamieszanych w przestępczy proceder ściągnęło na rodzinę Krzysztofa prawdziwe niebezpieczeństwo. W 2750. odcinku "Na Wspólnej" syna Smolnego zaczepi na ulicy nieznajomy mężczyzna, który będzie utrzymywał, że posiada nowe informacje w sprawie afery gruntowej dla jego ojca. Kiedy zainteresowany Przemek podejdzie do auta mężczyzny, zostanie siłą wepchnięty do środka!

Kinga demaskuje Romę! Maciek ma wylew! [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Jak na porwanie syna zareaguje Krzysztof? Smolny w 2751. odcinku "Na Wspólnej" postanowi, że najlepszym rozwiązaniem będzie szantaż porywaczy! Pewien trop w tej sprawie podrzuci mu Gwiazda.

Jak na ruch Smolnego zareagują przestępcy i biznesmen, który zlecił porwanie nastolatka? Czy ryzykowny ruch Smolnego będzie kosztował życie Przemka? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • w (gość)

    Jak nazywa się aktor, który porwał Przemka?

    16.02.2019 20:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×