"Na Wspólnej" odcinek 2753. To koniec małżeństwa Izy i Jerzego? Szykuje się rozwód i batalia sądowa o Klementynkę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Iza z "Na Wspólnej" jak na bizneswoman przystało mnóstwo czasu poświęca pracy. Niestety cierpi na tym jej małżeństwo. Jerzy zdecydował się wystąpić o rozwód, ale Iza tak łatwo się nie podda. Co zrobi, by uratować swoje małżeństwo?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2753. w czwartek, 27.09.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Iza (Anna Korcz) mimo zawału nie zwalnia tempa. Brzozowska rzuciła się w nurt pracy związanej z klubem fitness. Dla Jerzego (Wojciech Wysocki) było tego już za wiele. Dudek spakował swoje rzeczy i wyprowadził się z Klementynką ze wspólnego mieszkania. Iza wielokrotnie próbowała naprawić relacje z mężem i córką, ale praca zawsze była dla niej ważniejsza. W 2740. odcinku "Na Wspólnej" kobieta doczekała się w końcu pozwu rozwodowego.

Marek upuszcza synka na podłogę. Kamil przeżywa operację ręki [STRESZCZENIE ODCINKÓW+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Czy małżeństwo Dudków da się jeszcze uratować? Iza w 2753. odcinku "Na Wspólnej" spróbuje namówić męża na spotkanie z mediatorem rodzinnym. Jerzy przyzna, że to nie ma już dla niego sensu. Kłótnię rodziców usłyszy smutna Klementynka...

Dziewczyna jest rozczarowana postawą rodziców i jedyne o czym marzy, to by ich rodzina się nie rozpadła. Iza obiecuje jej, że zrobi co w jej mocy i już niebawem poprosi Jerzego o jeszcze jedną szansę, ale czy Dudek się na to zgodzi?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×