"Na Wspólnej" odcinek 2757. Joanna dowiaduje się, że jej prawdziwą matką jest... jej siostra! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Joanna przeżyje szok, gdy jej matka wyzna, że to nie ona ją urodziła. Kto jest biologiczną matką Bergowej? Jak Joanna zareaguje? Sprawdź, co wydarzy się w 2757. odcinku serialu "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2757. w czwartek, 4.10.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Mama Joanny (Anna Cieślak), Krystyna (Maria Winiarska) przebywa szpitalu. Kiedy dotrze do niej, że umiera, postanowi wyznać Joannie prawdę o tym, kto ją urodził. Dla Bergowej to będzie prawdziwy szok.

Roma jest w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2757. odcinku "Na Wspólnej"" Budzyńska powie, że bardzo kocha Joannę, ale nie jest jej biologiczną matką. Okazuje się, że tak naprawdę Joannę urodziła Ania (Agnieszka Suchora)! - Kiedy zaszła w ciążę miała 16 lat i była jeszcze w liceum, a w tamtych czasach, zwłaszcza w małym miasteczku, gdzie mieszkaliśmy, ludzie wytykaliby ją palcami i nie miałaby życia. Dlatego wspólnie z tatą postanowiliśmy udawać, że jesteś młodszą siostrą Ani...

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Wtedy do sali, w której leży Krystyna, wejdzie Anna. Po minach matki i córki domyśli się, co się wydarzyło. Joanna wybiegnie, ale Ania dogoni ją i będzie próbowała się wytłumaczyć. Joanna nie będzie jednak chciała jej słuchać. W domu opowie o wszystkim Bogdanowi (Wojciech Brzeziński). Mąż wskaże, że jej najbliżsi chcieli dla niej dobrze i dlatego ją okłamali. Stwierdzi, że nie powinna mieć do nich żalu. Co zrobi Joanna? Czy zaakceptuje Annę jako swoją prawdziwą mamę?

To koniec małżeństwa Izy i Jerzego? Szykuje się rozwód i batalia sądowa o Klementynkę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×