"Na Wspólnej" odcinek 2758. Czy Roma dowie się, kto jest ojcem jej dziecka? Joanna wybaczy kłamstwo rodzinie? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]

Przed nami 2758. odcinek serialu "Na Wspólnej". Roma jest w ciąży, ale wciąż nie wie, kto jest ojcem jej dziecka. Czy dzięki badaniom w końcu dowie się, kto jest ojcem? Sprawdźcie, co wydarzy się w 2758. odcinku "Na Wspólnej".

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2753. w poniedziałek, 8.10.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Na badaniu USG Roma (Julia Kamińska) dowiaduje się, że jest w 9 tygodniu ciąży. Dopytuje, czy na tym etapie jest możliwość wykonania testu na ojcostwo i jakie próbki należy przynieść do badania. Jeszcze tego samego dnia zaprasza do siebie Bartka (Piotr Witkowski) - mówi mu, że mają ostatnią okazję spędzić namiętną noc przed wyjściem Maćka (Rafał Sisicki) ze szpitala. Chce w ten sposób pobrać próbki do badań?

Joanna zdruzgotana prawdą o swojej matce! Co zrobi Bergowa? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Joanna (Anna Cieślak) nie może pogodzić się z tym, że rodzina ją okłamywała. Matka - a właściwie babcia - przeprasza ją. Tłumaczy, że nie umiała wyznać prawdy bo chciała, by Asia na zawsze była jej córką. Słabnąc, błaga Joannę o wybaczenie dla siebie i Anny!

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Wojtek (Wojciech Błach) montuje w domu kamerkę i okazuje się, że Jowita rzeczywiście zachowuje się bez zarzutu. Żaneta (Anna Guzik) jest bardzo zadowolona, a Szulc nieco spokojniejszy. Jednak dziewczyna ma pewną słabość - poważnie zastanawia się, czy nie wykorzystać do swoich celów małego Ludwisia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×