"Na Wspólnej" odcinek 2758. Roma jest w ciąży! Kto jest ojcem jej dziecka? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przewrotny los płata figle i już w 2758. odcinku "Na Wspólnej" Roma usłyszy od lekarza, że jest w 9 tygodniu ciąży. Wiele wskazuje jednak na to, że ojcem dziecka nie jest wcale Bartek. Kto jesli nie on? Sprawdźcie, co wydarzy się wkrótce w serialu TVN!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2753. w poniedziałek, 8.10.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Walka między agencjami Romy (Julia Kamińska) i Kingi (Ilona Wrońska) trwa w najlepsze. 2753. odcinku "Na Wspólnej" Bartek (Piotr Witkowski) postawi jednak przebiegłej kochance jeden warunek: stworzy dla niej świetną kampanię, ale ta będzie musiała załatwić mu udziały w firmie. Żeby przekonać Macieja do swoich racji, Roma sięgnie po działo o największym kalibrze: powie, że jest w ciąży.

To koniec małżeństwa Izy i Jerzego? Szykuje się rozwód i batalia sądowa o Klementynkę? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Niedługo później, bo już w 2758. odcinku "Na Wspólnej" podczas badania USG Roma dowie się, że jest w 9 tygodniu ciąży. Lenarska spróbuje dopytać lekarza, czy na tym etapie jest możliwość wykonania testu na ojcostwo i jakie próbki należy przynieść do badania. Jeszcze tego samego dnia Roma zaprosi do siebie Bartka. Powie, że to ostatnia okazja, by spędzić namiętną noc przed wyjściem Maćka ze szpitala.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Czy to oznacza, że ojcem dziecka Romy nie jest Bartek, a przebiegła kobieta spróbuje go teraz złapać na ciążę? Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach Bartek odkryje zdjęcia USG ciąży Romy i zażąda od kochanki wyjaśnień. Zasugeruje nawet, że powinna usunąć ciążę.

Co zrobi Roma? Kto jest ojcem jej dziecka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tyska (gość)

    Lena? Chyba Roma... weźcie się tam do roboty...

    22.09.2018 19:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×