"Na Wspólnej" odcinek 2760. Mama Joanny umiera! Czy Bergowa zbliży się do biologicznej matki? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Przed nami 2760. odcinek "Na Wspólnej". Mama Joanny umiera! Czy Bergowa zbliży się do biologicznej matki? To oczywiście nie wszystko, co czeka na widzów w nowym odcinku "Na Wspólnej". Sprawdźcie, co wydarzy się w 2760. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2760. w środę, 10.10.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Ojciec Joanny (Krzysztof Stasierowski) mówi jej, że żałuje iż nie oddali jej pod opiekę Ani, kiedy ta już była na to gotowa. Ze szpitala przychodzi informacja, że mama Joanny umiera! Po jej śmierci Bergowa jest w rozpaczy. Przychodzi do niej Ania - przeprasza za wszystko i wręcza jej plik zdjęć. To dowód na to, że zawsze się nią interesowała. Czy dojdzie do pojednania?

Czy Roma dowie się, kto jest ojcem jej dziecka? Joanna wybaczy kłamstwo rodzinie? [STRESZCZENIE ODCINKA+DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Dudek przeprasza Izę za wczorajszą sytuację - przykro mu, że w ten sposób poznała Olę. Urażona Brzozowska nawet tego nie komentuje - komunikuje mężowi, że od dziś Klementynka zamieszka z nią a on będzie mógł jedynie widywać ich dziecko!

Beata prosi Joachima, żeby udawał jej faceta podczas badania USG. Mówi mu, że wstydzi się iść tam znowu sama. Nieoczekiwanie dziewczyna zostaje zaproszona na randkę przez Kazika - budowlańca, z którym dwukrotnie pokłóciła się na Wspólnej. Beata zgadza się na wyjście z mężczyzną, który wyraźnie jej się podoba.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×