"Na Wspólnej" odcinek 2762. Kryzys w związku Marty i Olafa! Rozstaną się przez Adę – dawną sportsmenkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Kłopoty w raju? Olaf poświęca ostatnio coraz więcej czasu klubowi fitness Izy i treningom z niewidomą Adą. Zaniedbuje przez to Martę, która już w 2762. odcinku "Na Wspólnej" urządzi ukochanemu karczemną awanturę. Czy Marta i Olaf rozstaną się?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2762. w poniedziałek, 15.10.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Związek Marty (Joanna Jabłczyńska) i Olafa (Maciej Brzoska) przeżywał wzloty i upadki. Para poznała się w trudnym dla Konarskiej momencie, w którym walczyła z uzależnieniem od alkoholu. Treningi z przystojnym trenerem zaowocowały uczuciem, które trwa do dziś. Marta i Olaf bardzo się wspierają i są dla siebie prawdziwym oparciem w trudnych momentach, ale już wkrótce Konarskiej puszcza nerwy.

Joanna dowiaduje się, że jej prawdziwą matką jest... jej siostra! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Olaf wiele uwagi poświęca klubowi Izy (Anna Korcz), w którym pełni stanowisko menadżera. Kubicki rozpoczął też treningi z niewidomą Adą – dawną sportsmenką. Praca pochłania mu mnóstwo czasu, całe dnie spędza w klubie i kompletnie nie ma już czasu dla Marty. Konarska w 2762. odcinku "Na Wspólnej" mocno się z tego powodu zdenerwuje.

SPRAWDŹ! Nowe odcinki Na Wspólnej wcześniej niż w TV tylko w ofercie player+

Niedługo potem Olaf oznajmia Marcie, że rezygnuje dla niej z trenowania Ady, a na wieczór zaprosi ukochaną do restauracji. Czy uda mu się przeprosić Martą? A może nad związkiem Konarskiej zawisną ciemne chmury?

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×