"Na Wspólnej" odcinek 2768. Rocznica ślubu Danki i Marka! Zimińska zada byłemu mężowi cios w serce! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 2768. odcinku "Na Wspólnej" Danusia zdecyduje się zamieszkać z Januszem. Tego dnia przypadnie również rocznica ślubu z Markiem, który zjawi się u niej niespodziewanie. To co Zimiński usłyszy od byłej żony będzie dla niego prawdziwym ciosem w serce!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2768. w środę, 24.10.2018, 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Danusia (Lucyna Malec) po rozwodzie z Markiem zaczęła układać sobie życie u boku biznesmena Janusza (Janusz Zadura). W tym czasie jej były mąż musi zmagać się z trudami samotnego macierzyństwa, niedawnym wypadkiem synka i samotnością. Zimiński w dniu rocznicy ślubu z Danusią postanowi odwiedzić byłą żonę i jeszcze raz zawalczyć o ocieplenie, a nawet naprawę ich relacji.

Kryzys w związku Marty i Olafa! Rozstaną się przez Adę – dawną sportsmenkę? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Tego dnia Danusia zaproponuje Januszowi, by z nią zamieszkał. Kiedy Danka będzie czekać na ukochanego, w progu stanie jej były mąż z prezentem z okazji rocznicy ślubu. Zimińska stwierdzi, że wspólne świętowanie to nie jest dobry pomysł i nie przyjmie podarku, a kiedy Marek zaproponuje jej wspólną kawę, Danusia oznajmi mu, że dziś wprowadza się do niej Janusz!

Dla Marka będzie to prawdziwy cios w serce. Zimiński łamiącym głosem powie, że nie będzie jej w takim razie przeszkadzał, a kiedy wyjdzie z mieszkanie, od razu zaleje się łzami.

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Ja (gość)

  Janusz jest LEKARZEM a nie biznesmenem.

  05.10.2018 23:58
 • Magdalena (gość)

  Janusz nie jest biznesmenem tylko LEKARZEM!!!

  02.10.2018 18:42
 • Gosc (gość)

  Głupi serial?!!!

  02.10.2018 16:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×