"Na Wspólnej" odcinek 2770. Po awanturze z Kingą, Roma trafia do szpitala! Grozi jej poronienie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Po tym jak Kinga wpadła z pretensjami do biura Romy, dziewczyna źle się poczuła i trafiła do szpitala. W 2770. odcinku serialu "Na wspólnej" Brzozowska odwiedza rywalkę w szpitalu. Jaki jest stan ciężarnej?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2770. w poniedziałek, 29.10.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po awanturze wszczętej przez Kingę (Ilona Wrońska), Roma (Julia Kamińska) ląduje w szpitalu. Na szczęście z dzieckiem wszystko będzie w porządku. Lekarze nie stwierdzą żadnego ryzyka utraty ciąży. Największa intrygantka serialu "Na wspólnej" nie omieszka jednak wykorzystać tej sytuacji.

Rafał nagrywa seks z Kasią! Co na to Bergówna? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZWIASTUN]Zobacz więcej

Gdy skruszona Brzozowska przyjdzie ją przeprosić i Szczerze zaproponuje jej rozejm, Lenarska nawet nie chce o tym słyszeć. Prosto w twarz mówi swojej rywalce, że teraz, kiedy już ją prawie pokonała, na pewno jej nie odpuści!

Wszystko wskazuje więc na to, że spór pomiędzy Kingą a Romą będzie trwał dalej. Lenarska zapewne nie omieszka znowu wykorzystać męża, który bezgranicznie jej ufa. Brzozowska, która jest już pewna, że za podkupieniem reżysera stoi jej rywalka, będzie musiała szukać drogi wyjścia z całej sytuacji. Koniecznie śledźcie dalsze zmagania bohaterek serialu "Na Wspólnej" w TVN!

Joanna odnajdzie ojca! W serialu pojawi się nowa postać! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×