"Na Wspólnej" odcinek 2771. Danka rzuci wszystko i wyjedzie z Januszem do USA? Lucyna Malec odchodzi z serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Romans Danki z Januszem kwitnie! kochany zaproponuje wkrótce Zimińskiej wyjazd do Bostonu. Na rok! Jak na taką propozycję zareaguje Danka? Czy ZImińska rzuci wszystko i wyjedzie z Januszem do USA?

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2771. we wtorek, 30.10.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Po rozwodzie z Markiem (Grzegorz Gzyl), Danusia (Lucyna Malec) związała się z Januszem (Janusz Zadura), który zdążył już wyznać Zimińskiej miłość. Ona - przekonana, że czuje do lekarza to samo - zaproponowała Maciejewskiemu wspólne mieszkanie. Tego dnia przypadnie również rocznica jej ślubu z Markiem, który zjawi się u niej niespodziewanie. Zimiński ciężko zniesie wiadomość o tym, że Janusz wprowadził się do jego byłej małżonki.

Rocznica ślubu Danki i Marka! Zimińska zada byłemu mężowi cios w serce! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wygląda na to, że najgorsze dopiero przed nim, bo w już 2771. odcinku "Na Wspólnej" Janusz zaproponuje Dance wspólny wyjazd do USA. Na rok! Czy Zimińska zdecyduje się zostawić wszystko i wyjechać z ukochanym do Bostonu, który zdobył kontrakt w jednym z najlepszych szpitali? Danka oznajmi Januszowi, że to poważna decyzja i potrzebuje więcej czasu.

Do wyjazdu będzie z kolei zachęcać ją Gosia (Anna Kerth), która stwierdzi, że to doskonały czas na zmiany. W kolejnych odcinkach Danka zdecyduje się wypełnić wniosek o wizę do USA. Pomoże jej w tym widok Marka z Martyną (Agnieszka Baranowska) - nową opiekunką Szymka.

Czy Danka naprawdę wyjedzie z Polski, a Lucyna Malec odejdzie z serialu "Na Wspólnej"? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×