"Na Wspólnej" odcinek 2781. Danka spędza namiętną noc z... Markiem! Wrócą do siebie? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]

Danka postanawia wyjechać z Januszem do Bostonu i informuje o tym Marka. Ta informacja sprawi, że Zimiński postanowi walczyć o byłą żonę i... wyląduje z nią w łóżku! Co będzie dalej? Sprawdź, co wydarzy się w 2781. odcinku "Na Wspólnej"!

Multimedia

"Na Wspólnej" odcinek 2781. w czwartek, 15.11.2018, o godz. 20:15 w TVN! - sprawdź program tv

Janusz (Janusz Zadura) zaproponował Dance (Lucyna Malec) wyjazd do Bostonu, ale Zimińska miała opory przed podjęciem jednoznacznej decyzji. Gdy jednak zobaczyła, że Marek (Grzegorz Gzyl) prowadza się z Martyną (Agnieszka Baranowska), postanowiła złożyć wniosek o wizę do USA.

Danka rzuci wszystko i wyjedzie z Januszem do USA? Lucyna Malec odchodzi z serialu? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W 2781. odcinku "Na Wspólnej" Danka powie byłemu mężowi o swoim wyjeździe. Zaskoczony Marek zapyta, czy Danka kocha Janusza. Kiedy ona będzie zwlekała z odpowiedzią, on weźmie ją w ramiona i zacznie namiętnie całować. Była żona go nie odtrąci, a co więcej - pójdzie z nim do łóżka!

Po seksie Marek usłyszy, że to co się wydarzyło, nie powinno się stać. Zimiński nie podda się jednak i zauważy, że skoro jednak się stało, to oznacza, że wciąż coś do siebie czują. Czy wykorzystają szansę, którą dał im los? Czy Danka powie Januszowi, że go zdradziła z byłym mężem?

Sekstaśma Kasi trafi do sieci! Kto opublikuje odważne nagranie Bergówny? [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×